Usługi zarządzania

Usługi zarządzania umożliwiają przekazanie operacji związanych z utrzymaniem systemów IT klienta w ręce wyspecjalizowanych w tym inżynierów Chmury Krajowej. Jakość tych usług jest gwarantowana wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów popartym certyfikatami, jak również przez partnerstwa z producentami sprzętu i oprogramowania oraz dostawcami chmur publicznych. Usługi Zarządzania obejmują swym zakresem wszystkie istotne systemy operacyjne i sieciowe, bazy danych oraz systemy wirtualizacji.

Dla kogo?
Usługi zarządzania są przeznaczone dla firm, które chcą skupić się na kluczowych obszarach prowadzonego przez siebie biznesu, przy zachowaniu kontroli jakości i kosztów.

Rodzaje rozwiązania

Monitoring

Aktualizacje

Realizacja
Wniosków
Raportowanie

Backup
Konfiguracja
Audyt
Doradztwo

Korzyści

Zarządzanie środowiskiem zgodnie z najlepszymi standardami i zaleceniami w obszarze bezpieczeństwa


Możliwość korzystania z rozwiązań w dziedzinach do tej pory nie eksplorowanych bez konieczności rekrutacji specjalistów

Optymalizacja kosztów rutynowych działań utrzymaniowych poprzez ich automatyzację oraz dostęp do specjalistycznych narzędzi

Unikalne wsparcie pozwalające szybciej reagować na ewentualne problemy dzięki partnerstwom z firmami technologicznymi dostarczającymi sprzęt i oprogramowanie

Precyzyjne zdefiniowanie SLA pozwalające połączyć oczekiwania biznesu z przewidywanymi kosztami IT

Model rozliczenia

Usługa rozliczana jest w cyklu miesięcznym za każde zarządzane środowisko, w zależności od zakresu w modelu Standard lub Enterprise.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami