Grafika reprezentująca szkolenia firmy Microsoft
Na każdym etapie transformacji cyfrowej oraz podczas prowadzenia projektów wykorzystujących narzędzia chmurowe pomagamy klientom w procesie budowania kompetencji. Oferujemy zarówno gotowe, dostępne od zaraz produkty szkoleniowe oraz takie, które dostosowujemy do doświadczenia oraz potrzeb danej organizacji. Doradzamy w wyborze narzędzi szkoleniowych w zależności od etapu rozwoju firmy na drodze cyfrowej transformacji.

Produkty szkoleniowe oferowane przez Chmurę

Oferta enterprise, dla dużych organizacji

Dla organizacji, które potrzebują przeszkolić dużą liczbę pracowników oferujemy opracowanie indywidualnego planu nauki, dostępu do materiałów szkoleniowych oraz całościowego wsparcia w procesie podnoszenia kompetencji. Zapraszamy do kontaktu, w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Jak zdobywać wiedzę

Platformy
e-learningowe

Wiedzę o technologii Microsoft można zdobyć korzystając z platformy e-learningowej. Nauka online w modelu on-demand umożliwia przyswajanie wiedzy w wygodnym dla użytkownika czasie i tempie.

Microsoft Learn

Bezpłatna i otwarta dla każdego platforma edukacyjna przygotowana przez Microsoft pozwalająca na zdobycie wiedzy związanej z produktami oraz usługami tej firmy. W ramach Microsoft Learn dostępnych jest ponad 1500 modułów szkoleniowych. Użytkownik wybiera interesującą go rolę, konkretną ścieżkę szkoleniową lub pożądany certyfikat i może rozpocząć naukę.

Zacznij się uczyć

Szkolenia z trenerem

Szkolenia organizowane we współpracy z certyfikowanymi partnerami edukacyjnymi są prowadzone przez ekspertów, - doświadczonych praktyków posiadających obszerną wiedzę o technologii Microsoft. Odbywają się w trybie online lub on-site, mogą trwać kilka godzin lub kilka dni. Tempo nauki i zakres materiału dostosowujemy do wiedzy, potrzeb i wielkości danej organizacji.

Wspieramy naszych klientów w zakresie przygotowania do certyfikacji oraz rozwoju kompetencji zespołu w wybranym obszarze technologii Microsoft.

Dowiedz się więcej

Jak potwierdzić kompetencje?

Odznaki - badges

Za wykonanie kursów na platformie MS Learn oraz zdanie egzaminu do indywidualnego konta na MS Learn przypisywane są odpowiadające im badges. Użytkownik może udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych np. na LinkedInie.


Certyfikaty

Fundamentem cyfrowej transformacji przedsiębiorstw jest rozwój kompetencji pracowników. Tylko odpowiednio wykształcone kadry poradzą sobie z adopcją nowoczesnych technologii, które przyspieszają rozwój przedsiębiorstw.
Certyfikacja potwierdza posiadanie przez pracowników najwyższych kompetencji w danym obszarze, a co za tym idzie umiejętności najbardziej efektywnego wykorzystania oferowanych możliwości.

Certyfikaty w obszarze Microsoft dzielimy na 3 kategorie: Fundamentals, Speciality i Role-based, dotyczą one 4 głównych kategorii produktów: Azure, Microsoft 365, Dynamics 365 oraz Power Platform.

zobacz wszystkie certyfikaty

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami