Przyspiesz rozwój firmy korzystając z gotowych rozwiązań w chmurze!
Wraz z partnerami oferujemy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań, które pomogą ograniczyć koszty, usystematyzować procesy i pracę w organizacji, bez względu na jej wielkość czy branżę w której działa.

Dzięki umieszczeniu oferowanych aplikacji w chmurze czas ich wdrożenia jest wielokrotnie krótszy, niż w tradycyjnym modelu. Użytkownicy nie muszą się martwić o wydajność infrastruktury, moc obliczeniową czy odpowiedni poziom zabezpieczeń. Dba o to dostawca oprogramowania oraz eksperci Chmury Krajowej.

Co z nami zyskasz:

Konsulting

Konsulting

Bezpłatna 2h konsultacja - przegląd rozwiązań i ekspercka pomoc w ich doborze dostosowana do wyzwań Twojej organizacji

Duży wybór<br/>rozwiązań

Duży wybór
rozwiązań

Dostęp do rozbudowanego katalogu rozwiązań biznesowych i technologicznych, szeregu dostawców w jednym miejscu

Wiarygodność

Wiarygodność

Zweryfikowani dostawcy, proste wdrożenie oraz proces zakupowy

Poznaj nasze rozwiązania

Logoty Billtech Group Sp. z o.o.

Bill Gateway

e-faktury w aplikacjach bankowych

Technologia przeznaczona dla masowych wystawców faktur, umożliwiająca klientom indywidualnym dystrybucję eFaktur za usługi (m.in. prąd, internet, telewizja, telefon) bezpośrednio do wybranej przez klienta aplikacji bankowej. Dzięki temu wystawcy faktur mogą zrezygnować z kosztownej dystrybucji faktur papierowych oraz narażonej na ataki phishingowe dystrybucji faktur drogą mailową. Klient, który podłączy aplikację bankową, otrzyma powiadomienie z banku o nowej eFakturze, zbliżającym się terminie płatności i będzie do skutku przypominany o zaległym zobowiązaniu, dzięki czemu są one regulowane terminowo. Z poziomu bankowości, jednym kliknięciem i bez przepisywania danych opłaci jedną lub kilka eFaktur jednocześnie.

Dostawca rozwiązania:Billtech Group Sp. z o.o.


Logoty Billtech Group Sp. z o.o.

Bill Presentment

e-faktury w aplikacjach bankowych

Technologia umożliwiająca wyświetlanie eFaktur od wielu masowych wystawców faktur (m.in. prąd, internet, telewizja czy telefon) na jednej liście w bankowości elektronicznej i mobilnej. Klient banku, który podłączy swoich dostawców usług, zobaczy wszystkie swoje zobowiązania ze statusem ich opłacenia na jednej liście, otrzyma powiadomienie o nowej eFakturze, przypomnienie o zbliżającym się i zaległym terminie płatności. Z poziomu bankowości, jednym kliknięciem i bez przepisywania danych opłaci jedną lub kilka eFaktur jednocześnie.

Dostawca rozwiązania:Billtech Group Sp. z o.o.


Logoty Proexe Sp. z o.o.

Blue Online

Platforma do uruchomienia własnego serwisu telewizyjnego VOD/OTT

Platforma umożliwiająca dostarczanie użytkownikom treści audio/wideo nagranych wcześniej lub prowadzonych live. Sprawdzi się do streamingu kanałów telewizyjnych, udostępniania filmów, seriali, wydarzeń sportowych czy kulturowych - koncertów, festiwali, przedstawień teatralnych, materiałów dla pracowników, uczniów czy mieszkańców miast.

Dostawca rozwiązania:Proexe Sp. z o.o.


Logoty INCAT Sp. z o.o.

BOS - Banking Operation System

System transakcyjny dla instytucji finansowych

System do zarządzania rachunkami i transakcjami finansowymi dla fintechów, neo banków i challenger banków, pełniący rolę centrum ekosystemu finansowego. Jest to elastyczne i skalowalne rozwiązanie, oparte na architekturze mikroserwisów i otwartym API, pozwalającym na łatwą integrację rozwiązań zewnętrznych. System BOS adresuje wszystkie potrzebne funkcjonalności wymagane przy działalności finansowej. BOS jest gotowy do pracy zarówno w postaci usługi oferowanej z poziomu chmury prywatnej i publicznej lub jako produkt licencjonowany, zainstalowany bezpośrednio w data center instytucji finansowej.

Dostawca rozwiązania:INCAT Sp. z o.o.


Logoty MC2 Innovations Sp. z o.o.

Carrotspot

Automatyzacja procesów HR

Platforma do automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacji. Umożliwia obsługę cyfrowych wniosków, benefitów, monitoring celów i ocenę pracowników, tworzenie programów motywacyjnych, kwestionariuszy, ankiet czy budowę kultury organizacyjnej.

Dostawca rozwiązania:MC2 Innovations Sp. z o.o.


Logoty Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.

Data Integrator

Weryfikacja kontrahentów

Platforma www oraz API rozwiązujące problem rozproszonych danych rejestrowych. Pozwala zautomatyzować procesy compliance, KYC/AML. Umożliwia weryfikację firmy w KRS, CEIDG, REGON, SUDOP, na Białej Liście, pobieranie raportów handlowych i sprawozdań finansowych, weryfikację kontrahentów w CRBR, na listach sankcyjnych i PEP, a także monitorowanie księg wieczystych.

Dostawca rozwiązania:Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.


Logoty ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

ELDRO24

Zarządzanie infrastrukturą dla miast

Platforma do zarządzania infrastrukturą techniczną, posiadająca również funkcję zdalnego operatora oraz hurtowni danych. Umożliwia automatyczne monitorowanie kontraktów utrzymaniowych oraz prac konserwacyjnych, a także kontrolowanie ich jakości i terminowości. Jej wykorzystanie dla infrastruktury ITS/Smarty City (np. sygnalizacje świetlne, oświetlenie drogowe, stacje meteorologiczne) poprzez szybsze wykrywanie awarii urządzeń, przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Platforma może pełnić również rolę narzędzia Service Desk do zarządzania przyjmowanymi zgłoszeniami.

Dostawca rozwiązania:ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o.


Logoty PBSG S.A.

erisk

System do zarządzania ryzykiem

erisk obsługuje i automatyzuje proces zarządzania ryzykiem w organizacjach. Wspomaga przedsiębiorstwa i jednostki administracyjne różnej wielkości w efektywnym zarządzaniu i ograniczaniu ryzyka.

Dostawca rozwiązania:PBSG S.A.


Logoty Selectivv Sp. z o.o.

Geotrapping

Kampanie marketingowe

Narzędzie służące do zbierania i analizy danych o użytkownikach tabletów i smartfonów, przebywających w określonej lokalizacji geograficznej. Informacje umożliwiają kierowanie kampanii reklamowych do osób, które w przeszłości odwiedziły dany sklep, firmę czy targi oraz dopasowanie treści przekazu w zależności od charakteru zachowania klienta, przykładowo klient odwiedzający sklep po raz pierwszy, stały klient, klient konkurencji.

Dostawca rozwiązania:Selectivv Sp. z o.o.


Logoty INCAT Sp. z o.o.

INCAT FaaS AI

System transakcyjny dla instytucji finansowych

Platforma transakcyjna dedykowana nowoczesnym podmiotom fintech i neo bankom, stworzona w modelu SaaS, technologicznie oparta na systemie BOS. Rozwiązanie zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne do prowadzenia działalności finansowej, m.in. obsługę transakcji i płatności, obsługę rachunków klientów, event manager, księgę główną, limity, relacje między klientami, bramki płatnicze.

Dostawca rozwiązania:INCAT Sp. z o.o.


Logoty Kontomatik Sp. z o.o.

Kontomatik

Weryfikacja kontrahentów (finanse)

Serwis w ramach regulowanej przez dyrektywę PSD2 usługi AIS, pobiera, kategoryzuje i analizuje informacje bankowe w czasie rzeczywistym, pomagając firmom podejmować świadome decyzje oparte na danych finansowych ich klientów. Narzędzie może być wykorzystane m.in. do potwierdzenia tożsamości klienta, weryfikacji zachowań finansowych, wykrywania trendów czy redukowania ryzyka.

Dostawca rozwiązania:Kontomatik Sp. z o.o.


Logoty ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Otwarte dane

Otwarte dane dla miast

Otwarte dane to strategiczny zasób w rozwoju inteligentnych miast każdej wielkości – nie tylko dużych aglomeracji. W ramach usługi pomagamy jednostkom publicznym spełnić ustawowe obowiązki w zakresie otwierania danych oraz w efektywny sposób wdrożyć ten proces. Składają się na niego trzy etapy: audyt prawny i technologiczny, przystosowanie systemów oraz wdrożenie w chmurze platformy CKAN, która po modyfikacjach umożliwia udostępnianie zarówno danych statycznych, jak i kluczowych dla rozwoju – danych dynamicznych.

Dostawca rozwiązania:ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o.


Logoty Billennium S.A.

Paperless Office

Cyfryzacja dokumentów i procesów

Platforma optymalizująca procesy biznesowe poprzez digitalizację wszystkich dokumentów i komunikacji papierowej w organizacji. Narzędzie pozwala m.in. na skanowanie i automatyczne rozpoznawanie treści (OCR) dokumentów, ich elektroniczne podpisywanie, obieg oraz archiwizację.

Dostawca rozwiązania:Billennium S.A.


Logoty Smartshack Sp. z o.o.

Primetime

CRM (małe firmy)

System CRM dla małych zespołów sprzedażowych i startupów. Zestaw gotowych narzędzi do automatyzacji i analityki procesu sprzedaży - konfiguracja lejków sprzedażowych, obsługa bazy kontaktów i szans sprzedażowych, monitoring realizacji celów.

Dostawca rozwiązania:Smartshack Sp. z o.o.


Logoty Salesbook SA

Salesbook

Automatyzacja procesów sprzedaży

Platforma zarządzania sprzedażą doradczą, która wspomaga i automatyzuje pracę mobilnych i zdalnych przedstawicieli handlowych. Usprawnia cały proces sprzedaży bezpośredniej: od spotkania z klientem, przez procesy CRM, po dane analityczne i wsparcie decyzyjne. W efekcie zwiększa wartość sprzedaży średnio o 53 proc.

Dostawca rozwiązania:Salesbook SA


Logoty Secfense Sp. z o.o.

Secfense User Access Security Broker

Narzędzie do zapewnienia wieloskładnikowego uwierzytelniania w organizacji

Broker Secfense pozwala zabezpieczyć całą organizację za pomocą uwierzytelniania FIDO bądź dowolnej innej metody wieloskładnikowej (MFA). Integracja code-less umożliwia łatwe i szybkie wdrożenie MFA bez ingerencji w kod chronionych aplikacji. Z brokerem Secfense możliwe jest uwolnienie firmy od haseł i zastąpienie ich silnym uwierzytelnianiem we wszystkich aplikacjach. Z rozwiązania Secfense korzystają m.in. przedsiębiorstwa z sektora bankowego i ubezpieczeniowego, a także administracja publiczna.

Dostawca rozwiązania:Secfense Sp. z o.o.


Logoty Self Learning Solutions Sp. z o.o.

Self Learning Platform

Zarządzanie procesami biznesowymi (FinTech)

System do zarządzania procesami biznesowymi, z silnikiem decyzyjnym, marketplace ze zintegrowanymi i gotowymi do użycia aplikacjami i źródłami danych. Wszystko obsługiwane za pomocą modułów Machine Learning i samouczenia się. Platforma sprawdzi się między innymi w optymalizacji procesów windykacyjnych, ubezpieczeniowych czy tych związanych z zarządzaniem ryzykiem.

Dostawca rozwiązania:Self Learning Solutions Sp. z o.o.


Logoty Smartshack Sp. z o.o.

Smartshack PV CRM

CRM (fotowoltaika)

System CRM dla firm sprzedających i realizujących instalacje fotowoltaiczne. Dostępne rozbudowane moduły umożliwiające kontrolę procesu instalacji oraz obsługi klienta - od zamówienia towarów przez realizację i spłatę instalacji aż po serwis sprzedanych produktów.

Dostawca rozwiązania:Smartshack Sp. z o.o.


Logoty Taketask S.A.

Taketask

Zarządzanie zadaniami pracowników

Platforma do automatyzacji dystrybucji zadań dla pracowników w wielu lokalizacjach, która pozwala tworzyć zadania, szkolenia i informacje, a następnie delegować je do odpowiednich osób w odpowiednim czasie i miejscu oraz otrzymywać informacje zwrotne. To rozwiązanie dla dużych firm, gdzie pracownicy zwykle nie mają dostępu do komputerów, ale mogą wykorzystywać urządzenia mobilne.

Dostawca rozwiązania:Taketask S.A.


Logoty Witbee Sp. z o.o.

WitCloud

Kampanie marketingowe

Platforma analityczna, służąca do gromadzenia, przetwarzania i analizowania wszystkich kluczowych danych marketingowych i biznesowych w jednym miejscu. Umożliwia zbieranie informacji z różnych systemów marketingowych, a następnie tworzenie predykcji i prognoz dzięki wykorzystaniu narzędzi z kategorii Data i AI Google Cloud.

Dostawca rozwiązania:Witbee Sp. z o.o.


Logoty Elastic Cloud Solutions Sp. z o.o.

Workai

Komunikacja wewnętrzna

Platforma Digital Employee Experience do prowadzenia spersonalizowanej komunikacji wewnętrznej w organizacjach, zarządzania wiedzą i wzmacniania zaangażowania pracowników. Pozwala mierzyć efekty komunikacji wewnętrznej przy pomocy gotowych i łatwych w użyciu narzędzi w chmurze. W skład platformy wchodzą: portal intranetowy, baza wiedzy, firmowa sieć społecznościowa, elektroniczne formularze i ankiety. Rozwiązanie składa się z trzech kompatybilnych modułów, które mogą ze sobą współpracować: Intranet, Connections i Knowledge.

Dostawca rozwiązania:Elastic Cloud Solutions Sp. z o.o.


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami