Nowoczesne stanowisko pracy to usługi wspierające współpracę w ramach organizacji. Innowacyjne narzędzia działające w chmurze pozwalają na bezpieczną komunikację i współdziałanie między pracownikami na zupełnie nowych zasadach. Rozproszona w różnych kanałach i na różnych urządzeniach praca i komunikacja (rozmowy telefoniczne, połączenia video, e-mail, SMS, dokumenty przesyłane jako załączniki w poczcie elektronicznej) to przeszłość. Dzisiaj kluczowa jest integracja - niezależnie czy użytkownik otwiera plik na smartfonie, czy na laptopie, czy pracuje nad nim sam, czy w ramach zespołu projektowego, również z osobami spoza swojej organizacji. Chmurowe narzędzia do zapewniają dostęp do danych w tej samej wersji, umożliwiają pracę na żywo przy wsparciu videokonferencji lub udostępniania ekranu. Wszystko odbywa się w bezpiecznym środowisku chmurowym i jest dostępne z dowolnego urządzenia końcowego. Dostęp do plików mają tylko wskazane osoby, a jeżeli ich rola w projekcie zakończy się - wystarczy cofnąć uprawnienia.

Wybór jednego z oferowanych rozwiązań to nie tylko wygoda dla użytkowników, ale też bardziej efektywne zarządzanie środowiskiem IT, w tym w zakresie bezpieczeństwa i aktualizacji oprogramowania.

Chmurowe narzędzia do komunikacji biurowej są bardzo elastyczne - możliwe są wdrożenia dla pojedynczych stanowisk w sektorze MŚP, po wdrożenia w dużych organizacjach dla kilkunastu tysięcy pracowników rozproszonych w oddziałach na terenie całego kraju. Technologia i koszty dostosują się do potrzeb i możliwości organizacji.

Rodzaje rozwiązania

VDA

VDI

Google Workspace

M365

Nasze ekspertyzy Google Cloud


VM Migration

Google Cloud Analytics

Google Cloud Productivity

Google Cloud App Dev & Monitoring

Google Cloud Compute

Google Cloud Databases

Google Cloud Networking

Open Source Technology

Open Source Databases With Google Cloud

Google Meet

Cloud Native Application Development

Application Security

Work Transformation

Financial Services

Google Cloud Storage & Delivery

Google Cloud Onboarding

Nasze kompetencje w Microsoft Azure

Potwierdzeniem kompetencji zespołu Chmury Krajowej w wykorzystaniu Microsoft Azure są uzyskane statusy partnerskie w 14 obszarach technologii. Uzyskanie statusów partnerskich jest związane z rozwojem kompetencji członków zespołu potwierdzonych certyfikatami, a także zrealizowanych projektów z wykorzystaniem wymienionych technologii. Chmura Krajowa posiada następujące statusy partnerskie:


Gold competency

Gold

Application Integration

Gold competency

Gold

Data Analytics

Gold competency

Gold

Data Platform

Gold competency

Gold

Cloud Platform

Gold competency

Gold

Cloud Productivity

Gold competency

Gold

Windows and Devices

Gold competency

Gold

Datacenter

Gold competency

Gold

Small and Midmarket Cloud Solutions


Silver competency

Silver

DevOps

Silver competency

Silver

Application Development

Silver competency

Silver

Project and Portfolio Management

Silver competency

Silver

Communications

Silver competency

Silver

Collaboration and Content

Silver competency

Silver

Security

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami