Środowisko chmury obliczeniowej z uwzględnieniem rozwiązań systemowych marki Microsoft
Microsoft 365 to zbiór kompleksowych usług i technologii firmy Microsoft napędzających transformację biznesową organizacji.
Microsoft 365 i Microsoft Teams zwiększają produktywność i zadowolenie pracowników, dzięki płynnej komunikacji i współpracy między rozproszonymi lokalizacjami i platformami. Jednocześnie narzędzia te pozwalają zachować bezpieczeństwo oraz integralność systemów i danych. Narzędzia Microsoft 365 umożliwiają pracownikom dostęp do zasobów zarówno z poziomu swojego stanowiska pracy, jak i z każdego innego urządzenia czy miejsca, z wykorzystaniem dostępu do Internetu.

Microsoft 365 to nie tylko dobrze znane Word, Excel, Power Point. To kompletna platforma chmurowa, która zapewnia dostęp do zintegrowanych usług i aplikacji wspierających komunikację i współpracę w zespołach zarówno w przypadku pracy zdalnej, jak i stacjonarnej. Dzięki umieszczeniu środowiska w chmurze łatwiejsze jest też administrowanie zasobami, a wszystkie aplikacje pakietu są aktualizowane automatycznie.

Zapewniamy wdrożenie i wsparcie techniczne dla pakietu Microsoft 365, w tym aplikacji Microsoft Teams. Oferujemy kompleksowy pakiet profesjonalnych usług związanych z wdrożeniem Microsoft 365, z uwzględnieniem potrzeb organizacji o szczególnych wymogach bezpieczeństwa lub zgodności regulacyjnej.
Dla kogo?
Rozwiązania pracy zespołowej świetnie sprawdzą się w każdej organizacji, niezależnie od jej rozmiaru i trybu pracy.

Oferta Microsoft 365

Wdrożenie Microsoft 365

Wdrożenie Regulatory Compliant

Microsoft 365 Security Pack

Korzyści

Doradztwo przy doborze elementów Microsoft 365, zwłaszcza w obszarze bezpieczeństwa

Wsparcie we wdrożeniu przez doświadczony zespół

Stały dostęp do narzędzi pracy niezależnie od miejsca i rodzaju urządzenia

Profesjonalna i zautomatyzowana ochrona danych przed potencjalnymi zagrożeniami

Wysoka produktywność i lepsza komunikacja co wpływa na zadowolenie pracowników

Optymalizacja kosztów biznesowych:
Licencjonowania
Serwisowania sprzętu
Energii elektrycznej

Model rozliczenia

Rozliczanie kosztów wykorzystanych zasobów i licencji oprogramowania odbywa się w modelu PAYG (Pay As You Go). Koszty wdrożenia są wyceniane indywidualnie na podstawie skali projektu
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami