Sotrender logotype

Poznaj odczucia
swoich klientów!

Aplikacja Sotrender
Badanie sentymentu wkracza na nowy poziom

Skuteczna analiza sentymentu treści w serwisach społecznościowych jest dziś szczególnie ważna z uwagi na coraz liczniej pojawiające się opinie, komentarze i recenzje, którymi dzielą się konsumenci. Dzięki wykorzystaniu tych danych masz możliwość tworzyć produkty i usługi bardziej dopasowane do wymagań i potrzeb użytkowników, ale też udoskonalać kanały dystrybucji oraz wdrażać nowoczesne metody ich promocji. Sięgnij po dane i podejmuj lepsze i bardziej świadome decyzje biznesowe.

Sotrender jest rozwiązaniem wykorzystującym modele sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do tworzenia i udoskonalania modeli przetwarzania języka naturalnego (NLP) i wizji komputerowej (CV). Modele te są dopasowywane do specyfiki treści w przestrzeni marketingu cyfrowego, w szczególności w mediach społecznościowych. Wykorzystanie ich umożliwia analizę sentymentu treści ukazujących się w social media, rozpoznawanie logotypów i emocji na obrazach oraz ekstrakcję i odczytywanie tekstu z obrazu.

Jak Sotrender może Was wspierać w codziennej pracy?

Analityka danych

Analiza reklam

Raportowanie

Porównanie z konkurencją

Celem stworzenia publicznie dostępnego dema modeli do analizy sentymentu treści pojawiających się w serwisach społecznościowych jest zaprezentowanie możliwości jakie dają rozwiązania wbudowane w Sotrender, które wspólnie z Smartnet Research & Solutions sp. z o.o udostępniamy na marketplace Google.

Wypróbuj demo

Model sentymentu w języku polskim

Czy zastanawiałeś się jak inni odbierają Twoje wypowiedzi? A może chciałbyś szybko przeanalizować, jakie odczucia mają odbiorcy Twojego profilu social media lub Twoi klienci? Nasze modele sztucznej inteligencji umożliwiają szybką odpowiedź na to pytania. Przekonaj się sam!

  • wpisz lub wklej dowolny tekst
  • wpisz nazwę konta na Twitterze (np. @mytwitter) aby przeanalizować dany profil
  • wpisz wybrany hashtag (np. #science) aby przeanalizować wpisy z Twittera na dany temat
Wyczyść tekst

Wykorzystana liczba znaków

Analiza sentymentu

Wpisz lub wklej dowolny tekst w oknie obok, aby zobaczyć Twoją analizę

Korzyści

Analizowanie strategii i codziennych działań konkurencji w zakresie obecności w mediach społecznościowych

Optymalizowanie kampanii pod kątem zwiększenia konwersji i sprzedaży

Lepsze rozumienie preferencji klientów i odbiorców w zakresie treści, monitorowanie zmian społeczno-kulturowych, przyzwyczajeń i trendów online kształtujących zachowania konsumentów

Mierzenie skuteczności content marketingu i uwzględnienie tych danych w strategii marketingowej

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Sotrender to produkt SmartNet Reaserch & Solutions Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołodyjowskiego 46.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami