Środowisko chmury obliczeniowej z uwzględnieniem rozwiązań systemowych Google Cloud
Google Cloud jest platformą chmurową, która umożliwia budowanie, testowanie i wdrażanie własnych rozwiązań przy zastosowaniu infrastruktury Google.

Google Cloud oferuje podstawowe usługi typu IaaS oraz nowoczesne produkty i narzędzia analityczne. Dzięki nim firma niezależnie od wielkości i budżetu ma dostęp do najbardziej zaawansowanych produktów i usług tj.: Compute Engine, App Engine, Google Kubernetes Engine, Cloud Bigtable, Cloud Spanner, czy BigQuery. Klient otrzymuje gotowe konfiguracje produktowe i możliwość tworzenia własnych narzędzi. Dzięki narzędziom automatyzującym procesy, jak np. Anthos, Google Cloud pozwala zredukować czas potrzebny na zarządzanie środowiskiem IT nawet o 40 do 55%.

Google Cloud

Strategiczne partnerstwo Google Cloud i Chmury Krajowej pomaga polskim firmom wdrażać i lepiej wykorzystać potencjał innowacji, jaki daje dostęp do zaawansowanych narzędzi chmury publicznej. Dzięki lokalizacji w Warszawie pierwszego Regionu Google Cloud w Europie Środkowo-Wschodniej, klienci mogą korzystać z usług chmury obliczeniowej z wykorzystaniem infrastruktury zlokalizowanej w Polsce.


Dlaczego warto kupić usługi Google Cloud za pośrednictwem Chmury Krajowej?

Umowy podlegające polskiemu prawu dla klientów Chmury Krajowej kupujących usługi Google
Możliwość rozliczania się w różnych walutach
Plan wyjścia z korzystnym okresem przejściowym
Doświadczenie i kompetencje zespołu Chmury Krajowej, który wspiera klienta w procesie wyboru i wdrożenia usług (ponad 50 certyfikatów Google Cloud)
Możliwość zakupu dodatkowych usług związanych z monitorowaniem środowiska, zarządzaniem nim, bezpieczeństwem oraz wsparciem
Najlepsza oferta cenowa

Korzyści

Bezpieczne centra danych - wielopoziomowa ochrona danych i obsługa 24/7

Światowy lider rozwiązań chmurowych - centra danych na całym świecie, 28 regionów dedykowanych klientom Google Cloud i 85 stref dostępności

Skalowalność - zaawansowane technologie umożliwiające dynamiczne zarządzanie mocą obliczeniową i dopasowanie do aktualnych potrzeb klienta

Szybkie połączenie - 146 lokalizacje brzegowe (network edge locations)

Wysoka dostępność - każdy region Google Cloud ma kilka stref dostępności, co zapewnia niezawodność działania usług

Innowacyjność i ciągły rozwój - wielomiliardowe inwestycje w rozwój technologii

Możliwość przetwarzania danych na terytorium RP

Kompetencje Chmury Krajowej w Google Cloud

Potwierdzeniem kompetencji zespołu Chmury Krajowej w wykorzystaniu Google Cloud jest uzyskanie oficjalnej Ekspertyzy w 16 obszarach. Aby uzyskać Ekspertyzę w danym obszarze technologii należy wykazać się nie tylko odpowiednią liczbą przeszkolonych i certyfikowanych pracowników, ale także z sukcesem przeprowadzonych wdrożeń u klientów, które są weryfikowane i zatwierdzane przez zespół Google Cloud.


VM Migration

Google Cloud Analytics

Google Cloud Productivity

Google Cloud App Dev & Monitoring

Google Cloud Compute

Google Cloud Databases

Google Cloud Networking

Open Source Technology

Open Source Databases with Google Cloud

Google Meet

Cloud Native Application Development

Application Security

Work Transformation

Financial Services

Google Cloud Storage & Delivery

Google Cloud Onboarding

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami