Chmura Krajowa - usługa transformacji

Grafika przedstawiająca funkcjonowanie chmury obliczeniowej z uwzględnieniem urządzeń mobilnych

Opracowana przez nas “Droga do Chmury” to metodyka bezpiecznego przejścia organizacji do przetwarzania w chmurze. Wspieramy nie tylko obszar technologii, ale również zmianę organizacyjną.

Technologie cyfrowe zapewniają narzędzia, dzięki którym przedsiębiorstwa zwinnie wprowadzają innowacje, dostosowując produkty i usługi do szybko zmieniających się oczekiwań rynku. Aby organizacja mogła tak działać, potrzebuje dobrze przygotowanej i skutecznie przeprowadzonej cyfrowej transformacji. Chmura obliczeniowa jest niezbędnym elementem tego procesu, ponieważ coraz więcej nowoczesnych technologii rozwija się wyłącznie w środowisku chmurowym. Wykorzystanie chmury zapewnia organizacji szybkość reakcji, skalowalność rozwiązań i elastyczność wykorzystania zasobów.

Skuteczne wdrożenie rozwiązań chmurowych w organizacji, która dotąd organicznie rozwijała systemy IT w klasycznym modelu, jest wyzwaniem dla wielu przedsiębiorstw i instytucji. Dlatego korzystając z najlepszych praktyk rynkowych i doświadczenia naszych konsultantów stworzyliśmy własną metodykę transformacji i migracji, nazywając ją „Droga do Chmury”. Na jej podstawie konstruujemy indywidualny plan transformacji dla każdego klienta. Uwzględniamy w nim cele, istniejące zasoby oraz aktualny poziom kompetencji chmurowych w danej organizacji. Wsparciem w każdym takim procesie jest wiedza i doświadczenie naszych ekspertów z zespołów, tzw. praktyk z obszarów Cloud Native, Data/AI i Infrastructure.

"Droga do Chmury"

Cloud Native

Praktyka Cloud Native wspiera klientów w projektowaniu nowych i optymalizacji istniejących procesów rozwijania oprogramowania. Stosując metodyki DevOps oraz automatyzację powoływania środowisk na zasobach chmurowych skracamy cykl wytwórczy oprogramowania nawet o kilka tygodni. Pozwala to naszym klientom szybciej i częściej udostępniać nowe usługi czy produkty.

Data/AI

Nasi eksperci z praktyki Data/AI pomagają zainspirować i stworzyć systemy automatyzujące wiele kluczowych procesów dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Wspierają klientów w doborze narzędzi do analizy wielkich zbiorów danych, w tym w tworzeniu kompleksowych architektur i rozwiązań Big Data, które ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Cloud Infrastructre

Praktyka Cloud Infrastructure skupia ekspertów od najbardziej klasycznych zagadnień chmury takich jak IaaS czy PaaS. Zespół współtworzą zarówno specjaliści od infrastruktury chmur publicznych, jak i rozwiązań on-premise. Kompleksowe spojrzenie na infrastrukturę pozwala zaprojektować ewolucyjną drogę do chmury, bez konieczności natychmiastowej modyfikacji całego środowiska.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami