Chmura Krajowa, partner strategiczny Google Cloud na polskim rynku łączy siły z SalesTube, pierwszym resellerem Google Marketing Platform na rynku CEE i jedną z ośmiu agencji na świecie z pełną certyfikacją Google. Celem partnerstwa jest wspólne oferowanie produktów Google Cloud oraz Google Marketing Platform.

Dzięki współpracy SalesTube i Chmury Krajowej klienci otrzymują w jednym miejscu dostęp do całej oferty Google Cloud oraz Google Marketing Platform, a także wsparcie najlepszych ekspertów na rynku z obu firm. Szczególnie istotna jest oferta dotycząca zbierania i analizy dużych wolumenów danych z wykorzystaniem jednego z kluczowych rozwiązań Google Cloud jakim jest BigQuery.

Wielu naszych Klientów chce przejść ze świata opartego o klasyczne serwery na szybkie, niezawodne i elastyczne rozwiązania oparte na chmurze. Szukaliśmy partnera, z którym będziemy mogli zaadresować ich potrzeby oferując ekspertyzę wiodącego partnera Google Cloud - komentuje Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media.

Dzięki współpracy obu firm dotychczasowi klienci SalesTube będą mogli skorzystać zarówno z Google Marketing Platform, jak i z atrakcyjnej oferty narzędzi chmurowych Google - Google Cloud czy Google Workspace - zintegrowanego pakietu rozwiązań do pracy biurowej. Analogicznie, klienci Chmury Krajowej będą mogli skorzystać z oferty narzędzi do marketing automation oferowanych przez SalesTube. Dzięki temu klient otrzyma w jednym miejscu kompleksową obsługę w zakresie nowoczesnych rozwiązań marketingowych oraz technologii chmurowych, oraz wsparcie ekspertów obu organizacji, co pozwoli mu na koncentrację na rozwoju biznesu.

Google Cloud to często pierwszy krok do stworzenia całego ekosystemu zarządzania danymi. Nasi klienci oczekują doradztwa i odpowiedzi na pytanie, jak połączyć ze sobą różne, rozproszone w ramach ich firm dane, by podejmować lepsze decyzje biznesowe. Największy partner Google Marketing Platform może zaoferować naszym klientom taką właśnie ekspertyzę - wyjaśnia Joanna Kowal, Head of Commercial Market w Chmurze Krajowej.

Współpraca Chmury Krajowej z SalesTube jest ważnym krokiem w realizacji strategii rozwoju partnerskiego kanału sprzedaży. W jego ramach Chmura Krajowa nawiązuje współpracę z firmami wyspecjalizowanymi w usługach dla konkretnych branż lub z dostawcami gotowego oprogramowania dla nich. W połączeniu z kompleksową ofertą rozwiązań chmurowych i kompetencjami w obszarze cloud computing Chmury Krajowej, kanał partnerski pozwala na stworzenie nowoczesnego, elastycznego środowiska IT dla każdej firmy.