Wykorzystanie chmury obliczeniowej jest naturalnym etapem rozwoju niemalże każdego przedsiębiorstwa. To już nie tylko rozwiązania dla entuzjastów, ale element naszej rzeczywistości i transformacji, która na większą lub mniejszą skalę odbywa się w większości firm. Za powodzeniem tych planów stoją nie tylko technologie, ale przede wszystkim ludzie oraz ich nowe niezbędne kompetencje.

Dlatego z myślą o Was, na Black Friday, przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleniową w promocyjnej cenie za jedyne 1999 zł za pakiet szkoleniowy. Dla pierwszych 70 osób, które zdecydują się na zakup pakietu czeka książka ze wskazówkami jak skutecznie przygotować się do wybranego egzaminu: Associate Cloud Engineer, Professional Cloud Architect lub Professional Data Engineer. Promocja ważna od 23.11.2020 do 13.12.2020.

Program szkoleń i certyfikacji Google Cloud to dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i możliwość zdobycia najbardziej pożądanych obecnie na rynku IT kompetencji. Z Chmurą Krajową masz je dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Nabyte w trakcie szkoleń umiejętności, po zdaniu końcowego egzaminu, dokumentowane są certyfikatem. Potwierdza on posiadanie kompletnej wiedzy z zakresu Google Cloud. Każdy uczestnik kursu otrzymuje voucher na egzamin.

Co obejmuje pakiet szkoleniowy?

  • 9‑miesięczny dostęp do zasobów treningowych Google Cloud: 60+ kursów on‑demand na platformie e‑learningowej Coursera,
  • 9‑miesięczny dostęp do Self‑Paced Labs: 300+ laboratoriów na platformie e‑learningowej Qwiklabs,
  • voucher na egzamin dla wybranej ścieżki certyfikacyjnej,
  • przez 6 tygodni, w zależności od wybranej ścieżki certyfikacyjnej:
    • dedykowaną grupę on‑line w ramach Google Group, której częścią będzie certyfikowany przez Google trener,
    • office hours - zajęcia on‑line w ramach Google Meet, prowadzone przez trenera grupy,
    • opiekę managera programu.

Opis ścieżek certyfikacyjnych:

Associate Cloud Engineer

Wdraża aplikacje, monitoruje operacje i zarządza rozwiązaniami korporacyjnymi. Potrafi używać konsoli Google Cloud i interfejsu wiersza poleceń do wykonywania wspólnych zadań opartych na platformie w celu utrzymania jednego lub więcej wdrożonych rozwiązań, które wykorzystują usługi zarządzane samodzielnie lub przez Google w Google Cloud.

Professional Cloud Architect

Dzięki dokładnej znajomości architektury chmury i platformy Google Cloud osoba ta projektuje, rozwija i zarządza solidnymi, bezpiecznymi, skalowalnymi, wysoce dostępnymi i dynamicznymi rozwiązaniami, które pomogą realizować cele biznesowe.

Professional Data Engineer

Potrafi projektować, budować, obsługiwać, zabezpieczać i monitorować systemy przetwarzania danych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i zgodność z przepisami; skalowalność i wydajność; niezawodność oraz elastyczność.

Aby skorzystać z oferty wypełnij formularz: