Znamy się na chmurze

hero background

Eksperci od A do Z

Doradztwo i wdrożenia

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć pracę w chmurze: zespół naszych inżynierów może stworzyć dla Twojej organizacji aplikacje od podstaw, zmigrować istniejące zasoby oraz skonfigurować i zautomatyzować środowisko IT. Pomożemy zbudować kompetencje chmurowe Twojego zespołu podczas warsztatów i szkoleń. Z naszą pomocą bezpiecznie przejdziesz do chmury i maksymalnie wykorzystasz jej zalety.

Sprawdź rozwiązania z tego obszaru

Software development Show more

Pomagamy w zdefiniowaniu potrzeb klienta i proponujemy możliwe rozwiązania technologiczne, a następnie tworzymy, testujemy i utrzymujemy gotową aplikację. Nasz zespół programistów i architektów ma doświadczenie w szybkim tworzeniu bezpiecznych i skalowalnych aplikacji z wykorzystaniem zalet i gotowych elementów chmur publicznych Google Cloud i Microsoft Azure.

Infrastructure as Code Show more

Wykorzystaj zalety chmury - odpowiednio zaprojektowane narzędzia automatyzują i monitorują procesy, a także zarządzają dostępnymi zasobami. Dla Ciebie oznacza to oszczędność czasu i zasobów oraz możliwość skoncentrowania się na swoich podstawowych zadaniach.

Onboarding & Migration Show more

Pierwsze kroki w chmurze nie są łatwe, dlatego wspieramy organizacje w tym procesie. Dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy zarówno w wyborze platformy, jak i konfiguracji nowego środowiska oraz automatyzacji procesów i zabezpieczeń.

Data/ AI Show more

Twoje dane to Twoja przewaga na rynku. Wykorzystaj nieograniczoną moc obliczeniową chmury do przetwarzania i analizy dużych zbiorów informacji. Pomożemy Twojej organizacji w stworzeniu narzędzi wspierających raportowanie i tworzenie predykcji, również z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Podejmuj szybkie i pewne decyzje na podstawie danych.

Transfer wiedzy Show more

Pełne wykorzystanie potencjału chmury obliczeniowej wymaga rozwoju kompetencji w tym obszarze. Oferujemy gotowe produkty szkoleniowe oraz indywidualne plany, dostosowane do potrzeb, doświadczenia i strategii organizacji. Dzięki transferowi wiedzy klienci budują kompetencje chmurowe wewnątrz firmy.

Zarządzanie chmurą

Masz już działające środowisko IT w chmurze? Chcesz mieć pewność, że działa prawidłowo i Twoja aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników? Oferujemy usługi zarządzania środowiskami jednego dostawcy, multicloud (złożonymi z usług wielu dostawców) oraz hybrydowymi (łączącymi cloud computing i on-premise). Udostępniamy również autorską aplikację, która pozwala w jednym miejscu kontrolować stan poszczególnych usług oraz związane z nimi koszty.

Sprawdź rozwiązania z tego obszaru

Usługi zarządzania Show more

Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół certyfikowanych ekspertów, specjalistów w zakresie zarządzania środowiskiem chmurowym. Przejmujemy odpowiedzialność za ciągłość działania i bezpieczeństwo Twoich zasobów.

Cloud Management Platform Show more

Cloud Management Platform to autorska aplikacja Chmury Krajowej, która ułatwia zarządzanie środowiskiem wielochmurowym. W jednym panelu logowania znajdziesz dane na temat kosztów oraz aktualnego stanu swoich zasobów.

Infrastruktura chmurowa

Dostarczamy trzy chmury publiczne: Google Cloud, Microsoft Azure oraz zbudowaną przez nas Platformę OChK, a także chmurowe pakiety narzędzi do komunikacji i współpracy (m.in. Google Workspace, Microsoft 365). Nasi eksperci będą wspierać Cię w procesie wyboru i wdrożenia odpowiednich usług.

Dzięki współpracy strategicznej z Chmurą Krajową, Google oraz Microsoft otwierają w Polsce swoje regiony - ośrodki przetwarzania danych. Zwiększa to nie tylko dostępność usług na polskim rynku, ale umożliwia także wykorzystanie chmury publicznej w sektorach regulowanych.

Sprawdź rozwiązania z tego obszaru

Platforma OChK Show more

Autorska platforma chmurowa opracowana i rozwijana przez ekspertów Chmury Krajowej o dużych możliwościach konfiguracji pod potrzeby klienta. Wszystkie usługi zlokalizowane są na terenie RP.

Google Cloud Show more

W ramach partnerstwa z Google zapewniamy wdrożenia i optymalne wykorzystanie narzędzi chmury publicznej Google. Dzięki otwarciu w Warszawie regionu Google Cloud możesz korzystać z infrastruktury zlokalizowanej w Polsce.

Microsoft Azure Show more

We współpracy z Microsoft zapewniamy wdrożenia i optymalne wykorzystanie narzędzi chmury publicznej Microsoft Azure. Wkrótce nastąpi otwarcie regionu przetwarzania danych zlokalizowanego w Polsce.

SaCAP Show more

Przygotowany przez ekspertów Chmury Krajowej Secure and Compliant App Platform (SaCAP) to kompletne środowisko uruchomieniowe dla aplikacji podlegających regulacjom Komisji Nadzoru Finansowego. Powstało z wykorzystaniem naszego doświadczenia w projektach realizowanych dla podmiotów sektora finansowego, zarówno pod kątem technologicznym, jak i prawnym.

Modern Workplace Show more

Innowacyjne narzędzia działające w chmurze pozwalają na bezpieczną komunikację i współdziałanie między pracownikami na zupełnie nowych zasadach. Szeroki wybór oferowanych przez nas rozwiązań, połączony z kompleksowym wsparciem specjalistów, pozwoli Twojej firmie na niezakłócone funkcjonowanie w każdych warunkach.

Bezpieczeństwo i zgodność

Oferowane przez nas usługi bezpieczeństwa to połączenie kompetencji inżynierów i architektów, oprogramowania oraz odpowiednich rozwiązań sprzętowych. Wykorzystaj nasze doświadczenie w obszarze zabezpieczenia i monitorowania środowisk cloud computing. Również w trybie 24/7.

Postaw na ekspertów w branży - nasze rozwiązania są oparte na uznanych normach i najwyższych standardach: ISO 27001, ISO 22301, ISO 27017, ISO 27018 oraz CSA STAR.

Sprawdź rozwiązania z tego obszaru

Cloud Security Assessment Show more

Cloud Security Assessment to usługa spersonalizowanej oceny bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych wykorzystywanych w Twojej organizacji. Analiza kluczowych obszarów pozwala określić mocne i słabe strony zabezpieczeń oraz przedstawić rekomendacje w zakresie zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.

SOC as a Service Show more

SOC as a Service to usługa monitoringu zasobów klienta pod kątem utrzymania i zapewnienia ciągłości działania, prawidłowej konfiguracji i integracji środowisk IT. Monitorowane mogą być zasoby działające zarówno w chmurach publicznych, jak i on-premise. Usługa SOC as a Service jest świadczona przez zespół doświadczonych specjalistów w trybie 24/7.

Złota kopia Show more

Ataki ransomware potrafią poważnie zagrozić ciągłości działania organizacji. Mamy na to odpowiedź - niezależna, w pełni odseparowana od Twojego środowiska, pełna kopia danych na bezpiecznej platformie chmurowej w Polsce lub za granicą. Backup Twoich danych pozwoli na szybkie odtworzenie w przypadku ich utraty bądź ataku hakerskiego.

Disaster Recovery Center Show more

Aby zapewnić organizacji ciągłość działania w razie awarii, zadbamy nie tylko o kopię danych, ale również o backup aplikacji i infrastruktury. Zapasowe Centrum Danych pozwoli nadal prowadzić operacje, do czasu usunięcia awarii w podstawowym środowisku produkcyjnym.

Compliance Show more

Zapewniamy wsparcie podczas wdrożenia chmury, skupiając się zarówno na aspektach formalno-prawnych, jak również technologicznych. Zespół naszych ekspertów pomoże Twojej organizacji we wdrożeniu procesów, opracowaniu odpowiedniej dokumentacji oraz w projektowaniu architektury bezpieczeństwa. Uwzględnia ona wymagania prawne, regulacje wewnętrzne i specyficzne uwarunkowania danych sektorów.

Rozwiązania biznesowe

Wraz z partnerami oferujemy gotowe rozwiązania biznesowe do szybkiego wdrożenia w organizacji. Aplikacje łączą kompetencje branżowe dostawców oprogramowania z elastycznością i stabilnością działania chmury publicznej. Oprogramowanie pomaga uporządkować i wspiera procesy biznesowe, są to np. systemy CRM, HR czy narzędzia marketingowe. Dzięki umieszczeniu aplikacji w chmurze czas ich wdrożenia jest wielokrotnie krótszy niż w tradycyjnym modelu. Nasi eksperci zadbają o wydajność infrastruktury, moc obliczeniową oraz odpowiedni poziom zabezpieczeń.